Eddom - Zarządzanie Nieruchomościami

ul. Paderewskiego 26/21

05-820 Piastów


SIEDZIBA FIRMY

WYŁĄCZNY ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Piotra Skargi 1

05-820 Piastów

Tel. 22 753 57 16

Email: eddom@eddom.az.pl

 

 

Krzysztof Ryciuk - Właściciel

Email: kryciuk@eddom.az.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWY 


Dariusz Kamiński - Kierownik Biura

Email: darek@eddom.az.pl


Aneta Ziembicka - Księgowa

Email: aneta@eddom.az.pl


Aldona Rucińska - Księgowa

Email: aldona@eddom.az.pl

 

ADMINISTRATORZY


Marcin Markiewicz - Opiekun Nieruchomości

Email: marcin@eddom.az.pl

Tel. 512 207 316


Monika Sznajder - Opiekun Nieruchomości

Email: m.sznajder@vp.pl

Tel. 500 041 174


Piotr Cedro - Opiekun Nieruchomości

Email: p.cedro@eddom.az.pl

Tel. 508 298 067


Piotr Rusin - Opiekun Nieruchomości

Email: piotr.rusin@eddom.az.pl

Tel. 502 624 460 


Radosław Filipek - Opiekun Nieruchomości

Email: radoslaw.filipek@eddom.az.pl

Tel. 501 668 972

 

DZIAŁ WINDYKACJI

windykacja@eddom.az.pl