O Firmie

Firma EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami świadczy profesjonalne usługi z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami począwszy od roku 2003. Przedmiotem działalności są obiekty o charakterze zarówno mieszkaniowym, jak i komercyjnym.

Doświadczony zespół zarządców, administratorów, konserwatorów i księgowych z sukcesem realizuje cele właścicieli. Skutecznie egzekwujemy od deweloperów usunięcie powstałych usterek, poprawiamy stan finansów przez specjalnie opracowany system windykacji oraz wskazujemy nowatorskie rozwiązania w zakresie wielu problemów związanych z funkcjonowaniem nieruchomości. Działalność naszej firmy poparta pełnym zaangażowaniem, sumiennością i uczciwością pozbawiona jest stereotypów i rutyny.

Ze wszystkimi naszymi zleceniodawcami precyzyjnie ustalamy zakres obowiązków i odpowiedzialności w umowie o zarządzanie lub administrowanie nieruchomością. Rzetelne podejście do wszelkich problemów napotykanych w procesie zarządzania i racjonalne gospodarowanie środkami finansowymi pozwoli na minimalizację kosztów utrzymania nieruchomości.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone metody zarządzania nieruchomością. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb wspólnot w zakresie księgowości oraz rozliczania mediów. Usługa e-kartoteki umożliwia internetowy dostęp do informacji o wspólnocie oraz rozliczeń dotyczących poszczególnych lokali.

Do naszych atutów zaliczyć można:

  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb i specyfiki wspólnoty
  • bliska lokalizacja innych zarządzanych przez nas wspólnot gwarantuje szybkie reagowanie w sytuacjach awaryjnych
  • szerokie doświadczenie w zarządzaniu zarówno wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami komercyjnymi, spółdzielniami, czy też wspólnotami z udziałem gminy. Posiadamy również praktykę jako zarządca przymusowy oraz zarządca terenów wspólnych.
  • profesjonalna obsługa informatyczna nieruchomości wspierana zaawansowanym oprogramowaniem SŁON-ie z internetowym dostępem do kartotek lokali
  • współpraca ze sprawdzoną i skuteczną w działaniu kancelarią prawną, posiadającą doświadczenie w sprawach dotyczących nieruchomości
  • firma Eddom podjęła również zaawansowaną współpracę z brokerem ubezpieczeniowym, co umożliwiło znaczne obniżenie kosztów ubezpieczenia przy bogatym zakresie ochrony już od pierwszego dnia podjęcia współpracy
  • wieloletnia współpraca z podwykonawcami w zakresie konserwacji i przyszłych remontów umożliwia wynegocjowanie korzystnych warunków obsługi nieruchomości przez sprawdzone firmy
  • zdobyte doświadczenie oraz bogaty know how umożliwiają nam rozwiązywanie również nietypowych problemów związanych z nieruchomością. Nie pobieramy dodatkowych opłat z tego tytułu!
  • zaufało nam już ponad 50 wspólnot z takich miejscowości jak Warszawa, Latchorzew, Pruszków, Piastów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Józefosław, Mińsk Mazowiecki, Ząbki, Brwinów, Michałowice.